تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی صالحین زنده رود - خبرهای شهرستان لنجان93

سال اقتصادوفرهنگ باعزم ملی ومدیریت جهادی

خبرهای شهرستان لنجان93

تاریخ:سه شنبه 24 تیر 1393-05:25 ب.ظ

 

93/04/24             جلسه کار گروه فرهنگی،اجتماعی شهرستان لنجان

خبرنگارخبرگزاری ایلناازلنجان فرماندارشهرستان لنجان در جلسه کار گروه فرهنگی،اجتماعی شهرستان گفت: تلاش در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری و حفظ هویت ملی، فرهنگ ایرانی و مدیریت جهادی از وظایف مهم دستگاههای شهرستان لنجان می باشد.

سجاد افزود: مهمترین اهداف کار گروه فرهنگی، اجتماعی کاهش آسیبهای اخلاقی ،ارتقاء انضباط اجتماعی و فرهنگی و ترویج قانونگرایی وایجاد نشاط اجتماعی می باشد که در این مورد کلیه دستگاه های شهرستان لنجان، فضای تدبیر و امید را مبنای فعالیتهای خود قرار دهند و سعی کنند در راستای همین شعار حرکت نمایند.

93/04/24                   جلسه کارگروه اشتغال شهرستان لنجان

خبرنگارخبرگزاری ایلناازلنجان فرماندار شهرستان لنجان در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان  با اشاره به اینکه در سه ماهه اول سال 93 تعداد 402 نفرجویای کار توسط  شرکت های کار یابی غیر دولتی در شهرستان لنجان مشغول به کار شده اند گفت: در سه ماهه اول سال مبلغ یک میلیارد ریال از بانک توسعه و تعاون جهت توسعه مشاغل خانگی به شهرستان لنجان اختصاص یافت.

سجاد افزود:مبلغ یکصد و هفتاد هزار و 633 میلیون ریال در قالب 56 طرح بنگاه های اقتصادی زود بازده  و در راستای رونق تولید در شهرستان لنجان به استان ارسال گردید که امیدواریم این مبلغ در اختیار شهرستان قرار گیرد.

93/04/24

نماینده مردم لنجان در مجلس عنوان کرد
تحول بزرگ در اکتشافات معدنی ظرف دو سال آینده

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: در برنامه داریم بتوانیم تا پایان سال آینده به میزان دو برابر میزان اکتشافات معادنی که از ابتدای انقلاب تاکنون داشته‌ایم را اکتشاف کنیم.

خبرگزاری فارس: تحول بزرگ در اکتشافات معدنی ظرف دو سال آینده

مجید منصوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری ایلناازلنجان با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور اظهار کرد: متاسفانه در زمینه اکتشاف معادن بسیار ضعیف عمل کرده‌ایم و لازم است در زمینه اکتشاف معادن بسیار بیشتر از این‌ها فعالیت شود چون در این زمینه بسیار عقب هستیم.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: در برنامه داریم بتوانیم تا پایان سال آینده به میزان دو برابر میزان اکتشافات معادنی که از ابتدای انقلاب تا کنون داشته‌ایم را اکتشاف کنیم که البته برای این‌ کار نیاز به برنامه‌ریزی است.

وی گفت: این موضوع در صورتی رخ می‌دهد که عده‌ای از مسئولان داخلی دست از شیطنت‌های سیاسی بردارند و با هم‌دلی به دنبال اجرای برنامه‌های توسعه‌ای برویم.

منصوری با بیان اینکه در صورتی که به معادن رسیدگی بیشتری شود می‌توانیم به اشتغال کشور کمک بیشتری کنیم، تصریح کرد: در حال حاضر بیکاری یکی از مهم‌ترین مسائلی است که نیاز به رسیدگی دارد و امیدواریم رسیدگی بیشتری به این موضوع شود.

وی ابراز کرد: آمار بالای بیکاری در کشور نشان از کم بودن سرمایه گذاری در مباحث اقتصادی و کارآفرینی است که نشان از مشکلات زیاد در این زمینه استئت وزیران لایحه جامع وکالت را تصویب کرد...

جلسه هیئت دولت به ریاست آقای حسن روحانی رئیس‌جمهور برگزار شد و مهم‌ترین مسائل و مباحث اجرایی روز کشور مورد بحث و تبادل نظر اعضای هیئت دولت قرار گرفت.
به گزارش خبرنگارایلناازلنجان ، وزیر صنعت، معدن و تجارت با ارائه گزارشی درباره «صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی» در جلسه هیئت دولت، گفت: 81 هزار واحد صنایع کشور متعلق به صنایع کوچک و متوسط است که این تعداد، 92 درصد کل صنایع کشور را تشکیل داده و با اشتغالی بالغ بر یک میلیون نفر، سهم 45 درصدی از کل اشتغال صنعتی کشور را به خود اختصاص داده است.
نعمت‌زاده توجه ویژه دولت به صنایع کوچک و متوسط را موجب کمک قابل توجه به ایجاد اشتغال و رفع رکود دانست و افزود: 14 هزار واحد صنعتی از صنایع کوچک به دلایل مختلف در سال‌های گذشته متوقف شده‌اند که می‌توان با ارائه تسهیلاتی معادل 40 هزار میلیارد ریال به بخشی از آنها که قابلیت راه‌اندازی مجدد را دارند، در کوتاه‌مدت اشتغالی بالغ بر 11 هزار و 200 نفر ایجاد کرد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره سایر واحدهای صنعتی که کمتر از ظرفیت فعالیت می‌کنند نیز گفت: با ارائه 60 هزار میلیارد ریال اعتبار به این واحدها می‌توان اشتغال بالغ بر 80 هزار نفر ایجاد کرد.
هیئت وزیران پس از بحث و بررسی درباره گزارش وزیر صنعت، معدن و تجارت، کمیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست را مأمور بررسی پیشنهادهای ارائه شده به منظور تقویت صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کرد.
تصویب کامل «لایحه جامع وکالت» که از جلسه گذشته در دولت آغاز شده بود، از دیگر مصوبات امروز هیئت وزیران بود و در ادامه، تعدادی از پیشنهادهای دستگاه‌های اجرایی پس از بحث و بررسی، به تصویب هیئت وزیران رسید.
همچنین با تصویب دولت، اعتبار لازم بابت اجرای اقدامات پیشگیرانه و مقابله با سیل و بازسازی بخش‌های خسارت‌دیده ناشی از سیل، برف و کولاک در استان‌های گلستان، چهار محال و بختیاری، مازندران و خراسان رضوی اختصاص یافت.
طبق این گزارش، با تصویب هیئت وزیران، اعتبار لازم به منظور جبران خسارت عدم کشت، به کشاورزان حوضه زاینده‌رود اختصاص یافت.
اختصاص اعتبار برای تأمین آب شهری، روستایی و عشایری و اجرای طرح‌های مقابله با خشکسالی به استان سیستان و بلوچستان، تأمین آب شرب روستایی شهرستان لنجان و مقابله با خشکسالی در استان لرستان از دیگر مصوبات جلسه هیئت دولت بود.

05/04/93

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد اصفهان شد

ایلنا- لنجان- علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح پنجشنبه برای افتتاح چند پروژه صنعتی وارد اصفهان شد.

به گزارش خبرنگارایلناازلنجان، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از ورود به فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان به سمت شهرستان لنجان و مجتمع ذوب آهن اصفهان حرکت کرد.

وی با حضور در مجتمع ذوب آهن اصفهان با مدیران این شرکت دیدار  داشت و سپس در آیین بهره برداری از دو پروژه باتری شماره یک کک سازی و پالایشگاه شماره دو تصفیه گاز کک با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت حضور  یافت.

ربیعی همچنین ظهر امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی در آیین عقد تفاهمنامه تولید و خرید ریل خطوط راه آهن ایران بین ذوب آهن و وزارت راه و شهرسازی شرکت کرد.

ذوب آهن اصفهان پیش از این از آغاز اجرای پروژه تولید ریل ملی در این کارخانه با مشارکت آلمانی ها خبر داده بود.

بر اساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی این شرکت در نیمه دوم سال 94 تولید ریل ملی در ذوب آهن محقق می شود.

استان اصفهان دارای حدود پنج میلیون نفر جمعیت است که از میان آنها حدود 870 هزار نفر کارگر هستند.

93/04/03

جلسه کارگروه امداد و نجات شهرستان لنجان به ریاست مهندس سجاد فرماندار شهرستان لنجان و با حضور اعضاء در محل فرمانداری تشکیل گردید.


به گزارش خبرنگارایلناازلنجان، سجاد گفت : شهرستان لنجان از نظر اقلیمی و شرایط خاصی که دارد به عنوان یک شهرستان ویژه می باشد و با عنایت به جایگاه شهرداریها در شهرستان بصورت معمول  در خط مقدم قرار می گیرند و لذا باید از تمام پتانسیل آنها در راستای اهداف کارگروه امداد و نجات استفاده شود. وی افزود البته آمادگی کل دستگاههای شهرستان برای مدیریت بحران در موقع اضطراری و وقوع حوادث از ضروریات می باشد.

وی در ادامه افزود آموزش پرسنل ادارات و تمرین مداوم در حوزه امداد و نجات یکی از راه کارهای موثر در بحث امداد و نجات و مباحث مربوط به آن می باشد که بایستی توسط مدیریت بحران و مدیران شهرستان مورد توجه جدی قرار گیرد.

سجاد سپس با اشاره به مشخص نبودن مسائل بحران اعم از سیل ، زلزله و حوادث مشابه ، پاسخگو بودن مدیران اعضاء ستاد را در مواقع لزوم مهم خواندند و بر آن تاکید نمودند.

93/04/01

ثبت 6 موقوفه به ارزش بیش از 242 میلیارد ریال در لنجان

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنجان از ثبت 6 موقوفه طی سه ماهه اخیر خبر داد 
 

به گزارش خبرنگارایلناازلنجان ، به نقل ازروابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان؛ محمدرضا ترحمی اظهار داشت: طی سه ماهه گذشته بالغ بر6 وقف جدید به ثبت رسیده است.
وی تصریح کرد: موقوفه حاج رجبعلی ملکی به ارزش بیش از 70 میلیارد ریال و موقوفه خدامراد ملکی که ایجاد اعیانی سرای سالمندان به ارزش بالغ بر 40 میلیارد ریال برخی از این موقوفات ثبت شده است.
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنجان به دیگر موقوفه اشاره نمود و ادامه داد: وقف 150 مترمربع عرصه به اررش یک میلیاردو 500 میلیون ریال جهت توسعه مسجدو حسینیه ورنامخواست دیگر موقوفه ثبت شده در سامانه است.
وی با بیان اینکه دیگر خیر نیک اندیش حاج حسن قلعه قاسمی عرصه و اعیان خود را با مساحتی بالغ بر 400 مترمربع جهت بهره برداری مجموعه فرهنگی مذهبی وقف نموده گفت: ارزش ریالی این موقوفه بالغ بر پنج میلیارد ریال برآورد شده است.
ترحمی با بیان اینکه خوشبختانه در شهرستان لنجان مردم شهید پرور و مومن و متعهدی زندگی می کنند، افزود: خانواده شهدا که خود بزرگترین واقفان جامعه ما می باشند بار دیگر با گذشتن از مال خود، ایثارو گذشت را به جوانان یادآور شدند.
وی متذکر شد: پدر شهید باغبانی 400 متر عرصه به ارزش بیش از 6 میلیارد ریال را جهت احداث مجموعه فرهنگی مذهبی تجاری وقف نمود.
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنجان دیگر وقف انجام شده در این شهرستان را می توان وقف 3225 مترمربع زمین توسط شرکت عمران عنوان کرد و بیان داشت: این موقوفه با نیت حمایت از انجمن بیماران کلیوی به ارزش 12 میلیارد تومان وقف شده است.

فرمانده انتظامی لنجان از کم توجهی بانک ها و طلافروشی ها انتقاد کرد

 فرمانده انتظامی شهرستان لنجان از کم توجهی برخی بانک ها و طلافروشی ها به رعایت مسائل امنیتی انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلناازلنجان، سرهنگ پاسدار ˈرضا عرب عامریˈ به مناسبت هفته نیروی انتظامی در جمع نمازگزاران جمعه زرین شهر افزود: بانک ها و طلافروشی ها باید نگهبان ثابت داشته باشند .

وی تاکید کرد: مردم و ادارات باید با انجام برخی اقدامات از وقوع جرایم پیشگیری کنند.

سرهنگ عرب عامری به کاهش سه و نیم درصدی جرایم شهرستان لنجان درمقایسه با مدت مشابه سال گذشته اشاره کرد و گفت:در این مدت جرایم خشن و سازمان یافته نداشتیم .

فرمانده انتظامی شهرستان لنجان با اشاره به مشکلات انتظامی در شهر فولادشهر گفت: افتتاح کلانتری در این شهر نقش موثری در کاهش جرایم خواهد داشت.

وی در خصوص آخرین اخبار فرماندهی انتظامی شهرستان لنجان نیز گفت: بتازگی چهار محموله قاچاق کالا و شش باند سارقان احشام خودرو شناسایی و متخلفان دستگیر شدند.

پایگاه بهداشتی حضرت اباالفضل (ع) سده لنجان به بهرداری رسید

 

به گزارش خبرنگار ایلناازلنجان، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنجان در این آیین گفت: کار ساخت این پایگاه بهداشتی از سال 90 در زمینی به مساحت 570 مترمربع و 250 متر زیربنا آغاز شد.

دکتر ˈعلیرضا انتظاریˈ هزینه ساخت این پایگاه بهداشتی را دو میلیارد و 500 میلیون ریال اعلام کرد وافزود: این مرکز بهداشتی توسط خانواده مرحوم امیرقلی ادیبی از خیران شهر و با کمک شهرداری و شورای اسلامی سده لنجان ساخته شد.

وی افزود: این پایگاه به بیش از یک سوم جمعیت شهر سده لنجان خدمات بهداشتی و پزشکی ارائه می کند.

وی تصریح کرد: درمان بیماران، مراقبت بهداشت خانواده مادر و کودک، سالمندان، میانسالان، مامایی، مبارزه با بیماریها از جمله خدماتی است که در این پایگاه ارائه خواهد شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنجان افزود: توسعه این مرکز بهداشتی از جمله تاسیس آزمایشگاه، دندانپزشکی در آینده نزدیک انجام می شود.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: به رغم بودجه خوبی که برای حوزه سلامت در کشور ما اختصاص یافته اما در مقایسه با کشورهای دیگر وضعیت ما چندان خوب نیست.

ˈمجید منصوریˈ علت این امر را تحریم ها، افزایش هزینه ها و سو مدیریت دانست و اظهار امیدواری کرد که در دولت تدبیر و امید اقدامات بهتری در بخش سلامت انجام شود.

وی وضعیت بیمارستان شهدای لنجان در زرین شهر را مناسب ندانست و از مسوولان خواست برای بهبود وضعیت این بیمارستان اقدام کنند.

نماینده مردم لنجان همچنین از مسوولان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خواست برای بهبود وضعیت آلایندگی صنایع مستقر در این شهرستان که تاثیر مستقیم بر سلامت مردم دارد اقدامات جدی انجام دهند.

شهر سده لنجان از توابع شهرستان لنجان با دارا بودن نزدیک بیش از 15 هزار نفر جمعیت در 55 کیلومتری جنوب غرب اصفهان قرار دارد.

فرماندار شهرستان لنجان:

فرماندار شهرستان لنجان گفت: پایانه مسافربری فولادشهر جوابگوی نیاز مردم این شهرستان نیست و با توجه به تردد زیاد در این شهرستان باید پایانه این شهر گسترش پیدا کند.

خبرگزاری فارس: پایانه مسافربری فولادشهر جوابگوی نیاز مردم نیست

به گزارش خبرگزاری ایلنا از لنجان سید محسن سجاد پیش از ظهر امروز در دومین جلسه بررسی مطالعات و مکان‌یابی پایانه مسافربری فولادشهر با بیان اینکه فولادشهر شهری مدرن و جدید است، اظهار کرد: با توجه به ظرفیت و پتانسیل موجود در این شهر باید زیر ساخت‌های لازم شهری در این شهر برای شهروندان فراهم شود.

وی افزود: طراحی ترمینال مسافربری درون شهری و برون شهری یکی از اقدامات بسیار موثر در این شهر است که در آینده باید جوابگوی نیاز شهروندان و حمل‌ و نقل آنها باشد.

فرماندار شهرستان لنجان با اشاره به اهمیت و ضرورت حمل و نقل پایدار بیان کرد: خدمات‌رسانی به مردم یکی از اولویت‌های فرمانداری لنجان است که امید می‌رود با تکمیل این پایانه زودتر به نتیجه برد.

وی ادامه داد: جانمایی و طراحی مناسب در ساخت تاسیسات ترمینال‌های مسافری و حمل و نقل یکی از مولفه‌های مهم در این صنعت است.

سجاد به در دستور کار قرار گرفتن و بررسی طرح اصلاح میادین و معابر سطح شهر اشاره کرد و گفت: طراحی میادین سطح شهر باید جوابگوی نیاز چندسال آینده این شهر باشد.

وی با اشاره به اختصاص 1.5 میلیارد تومان به این بخش گفت: سلامت و امنیت شهری مردم یکی از موارد مورد توجه است که باید با ایجاد زیرساخت‌های شهری فراهم شود.

منصوری بیدکانی:
    21/03/93امروز ساعت ۱۱:۵۷
دولت تدبیر و امید روح تازه‌ای به کالبد ناامید جامعه دمید
دولت تدبیر و امید روح تازه‌ای به کالبد ناامید جامعه دمید
سرویس: دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: تصمیم‌گیری‌های غیر کارشناسانه، شتاب‌زده و عجولانه از ویژگی‌های اواخر دولت احمدی نژاد بود که میزان امید در جامعه را کاهش داد و تدبیر در امور را به دست فراموشی سپرد.

به گزارش خبرگزاری ایلناازلنجان ؛مجید منصوری بیدکانی اظهار ‌کرد: تندروی‌های موجود در دولت دوم احمدی نژاد عامل پیروزی" اعتدال" حسن روحانی در انتخابات 24 خرداد سال گذشته بود.

وی خاطرنشان‌کرد: در آستانه انتخابات 24 خرداد سال 92 دستاورد دولت دهم سقوط درصد رشد اقتصادی کشور از 7 درصد به منهای 5 درصد و رکود فضای کسب و کار و سقوط نرخ اشتغال در کشور بود و شعار "تدبیر و امید " دولت روحانی روحیه امید را در کالبد جامعه به خصوص نسل جوان تزریق کرد.

این عضو کمیسیون صنایع مجلس، در مقایسه سیاست دولت خاتمی و روحانی گفت: تاکید خاتمی بیشتر بر مساله آزادی بیان و مسائل سیاسی کشور بود در حالی که روحانی با تکیه بر شعار اعتدال به دنبال بهبود وضعیت ایران در جوامع بین المللی و پر کردن شکاف اقتصادی میان اقشار جامعه است.

منصوری با تاکید بر این که دولت هنوز انتظار ملت را در حوزه مسائل بین المللی و سیاسی برآورده نکرده است، افزود: با وجود آن که دولت در بعضی زمینه‌ها هنوز موفق به اجرای صد درصدی وعده‌های خود نشده است، اما روند صعودی کشور به سمت پیشرفت و توسعه و تعالی مردم را به آینده امیدوارتر کرده است.

وی تصریح کرد: پس از رد صلاحیت آیت الله هاشمی رفسنجانی این چهره شناخته شده اصول گرا به جای "قهر سیاسی" به حمایت از کاندیدای متبوع خود پرداخت و همین اقدام موثر و سازنده در نهایت به حضور میلیونی مردم پای صندوق‌های رای منجر شد و به شاکله نظام استحکام بیشتری بخشید.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: هاشمی رفسنجانی با قبول رای شورای نگهبان مبنی بر عدم حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی نشان داد که همه باید به قوانین حاکم بر جامعه احترام بگذارند چرا که در جامعه‌ای زندگی می‌کنند که نظام حاکم بر آن با تکیه بر عقلانیت و احترام به تعالی و رشد خود می‌اندیشد.

وی خاطر نشان‌کرد: انزجار مردم از بی تدبیری دولت دهم به حدی رسیده بود که اگر روحانی هم در انتخابات سال 92 شرکت نمی‌کرد نفر دوم انتخابات اکثریت آرا را به خود اختصاص می‌داد.

وی در خصوص دستاوردهای یک ساله دولت یازدهم گفت: دولت در راستای کاهش نرخ تورم و افزایش رشد اقتصادی کشور با یک شیب ملایم به سمت مثبت در حال حرکت است و عزم دولت حل مشکلات معیشت و سلامت آحاد جامعه است.

منصوری بیدکانی درباره سیاست خارجی دولت روحانی اظهارکرد: کشور از دوره "قهر بین المللی" کشورها با ایران فاصله گرفته است و هر چند سیاست تمام قدرت‌های جهان امروز در راستای سیاست‌های ایران نیست، اما هیچ کشوری نیز از ما روی گردان نیست و امیدواریم با موفقیت تیم مذاکره کننده ایران با 1+5 در رسیدن به توافق جامع هسته‌ای دستاورهای سیاست خارجی دولت یازدهم در زمینه بین المللی تکمیل شود. /

 01/03/93

یادواره سردار شهید قجه ای و شهدای فتح خرمشهر در زرین شهر برگزار شد

 یادواره سردار شهید « حسین قجه ای » و شهدای فتح خرمشهر در تالار اجتماعات گلزار شهدای زرین شهر برگزار شد.

 

به گزارش ایلنا، در این آیین که پنجشنبه شب با حضور اقشار مختلف مردم زرین شهر برگزار شد، روسای ادارات، ارگان ها و همرزمان شهید قجه ای از استان تهران و لشکر 27 محمد رسول الله (ص ) حضور داشتند و یاد و خاطره این سردار والامقام دوران دفاع مقدس را گرامی داشتند.

فرمانده تیپ ذوالفقار لشکر 27 محمد رسول الله (ص) نیز در این آیین گفت: نام شهدا در لوح محفوظ خدا ثبت شده است و به هرکسی لیاقت شهادت نمی دهند.

سردار سرتیپ پاسدار « عباس برقی » افزود: افراد زیادی در جنگ حضور داشتند اما تعدادی از آنها به مقام شهادت دست یافتند که نشان از لیاقت آنها دارد .

وی با اشاره به رشادت های شهید حسین قجه ای در عملیات الی بیت المقدس گفت: شهید قجه ای چنان در فتح خرمشهر خوش درخشید که جوانان زرین شهری می توانند هنگام معرفی خود بگویید که من از شهر حسین قجه ای هستم.

فرمانده تیپ ذوالفقار لشکر 27 محمد رسول الله (ص) به مسوولین شهر توصیه کرد: یاد و خاطر شهدایی مانند قجه ای را باید بیشتر زنده نگهدارند و به نامگذاری یک خیابان یا کوچه بسنده نکنند.

در این مراسم همچنین از پوستر و کتاب پهلوان گود گرمدشت که توسط « گلعلی بابایی » نوشته شده است رونمایی شد.

بابایی در این کتاب به بیان زندگینامه و خاطرات شهید قجه ای پرداخته است.

وی در خصوص کتاب خود گفت: شهید قجه ای با شروع درگیری های کردستان به این استان می آید و در مریوان به احمد متوسلیان ملحق می شود، سال 60 که احمد متوسلیان به جنوب می آید و لشکر محمد رسول الله(ص) را تشکیل می دهد، فرمانده گردان می شود و در عملیات فتح المبین فرماندهی گردان سلمان فارسی را به عهده می گیرد.

وی ادامه داد: در عملیات بین المقدس و فتح خرمشهر ایستادگی و مقاومت وی و همرزمانش موجب شد تا خط دفاعی ما در جاده اهواز ــ خرمشهر شکسته نشود و فتح خرمشهر ممکن شود.

وی افزود: از گردان 300 نفره وی در این عملیات بیش از 200 تن شهید و مجروح شدند و خود نیز در این عملیات به شهادت رسید.

وی تصریح کرد: این اثر را با ارادتی که به شهید حسین قجه ای داشتم در تعطیلات نوروز به پایان رساندم و امیدوارم بخشی از دین خود را به شهیدان والامقام ادا کرده باشم.

در این برنامه همچنین از مادر شهید قجه ای تجلیل شد.

وی علاوه بر شهید حسین قجه ای شهید حسن قجه ای را نیز تقدیم انقلاب کرده است.

همچنین پس از اتمام برنامه حاضران با حضور بر مزار شهید قجه ای و سایر شهدا مزار آنان را گلباران کردند.

شهرستان لنجان با تقدیم 772 شهید در 35 کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد.

01/03/93

معاون استاندار اصفهان: بهترین الگوی اقتصاد مقاومتی، دوران دفاع مقدس است

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان گفت: بهترین الگوی اقتصاد مقاومتی، دوران دفاع مقدس است.

 

به گزارش ایلنا، ˈرسول یاحیˈ پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان لنجان در زرین شهر افزود: در دوران دفاع مقدس بسیجیان و جهادگران توانستند مدیریت جهادی را شکل دهند.

وی با بیان اینکه در دفاع مقدس چون مردم در صحنه بودند با امکانات کم کارهای بزرگ می کردند، تصریح کرد: باید با احیای تفکر بسیجی در سالی که فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است کارهای بزرگ انجام دهیم.

وی افزود: اصل و اساس اقتصاد مقاومتی که در سخنان رهبر معظم انقلاب مشهود است مردم هستند.

وی با اشاره به مشکل اشتغال در شهرستان لنجان گفت: لنجان با داشتن پنج درصد جمعیت استان، بیش از 10 درصد صنعت استان را در اختیار دارد و باید با استفاده از نبوغ مردم و استفاده ار نعمت های خدادادی این مشکلات را حل کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با بیان اینکه لنجان شهرستان مستعدی است و اگر از تشکل های مردمی استفاده شود بسیاری از مشکلات شهرستان را می توان برطرف کرد،افزود:باید با بحث اشتغال به صورت جدی تری برخورد کنیم. یاحی با اشاره به اهمیت سلامت در زندگی گفت: تا وقتی که آلودگی هوا و آب داشته باشیم و وقتی که بیش از 50 درصد زندانیان ما معتاد باشند، سلامت ما مشکل دارد و باید به سمتی برویم که شهروندان از نظر سلامتی احساس امنیت کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان همچنین با اشاره به مشکلات آب استان گفت: امروز بحث آب یک امر حیاتی برای لنجان و استان است و باید تدابیری اتخاذ شود که از آب به صورت قطره ای استفاده شود و خود مردم نیز باید در این امر مشارکت کنند.

01/03/93

نماینده لنجان: دشمنان فراتر از بحث هسته ای زیاده خواهی می کنند

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان فراتر از بحث هسته ای زیاده خواهی می کنند.

 

به گزارش ایلنا، ˈمجید منصوریˈ  پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان لنجان در زرین شهر افزود: تحریم ها چیز تازه ای نیست و امروز به بهانه های مختلف تحریم های ظالمانه را برعلیه کشور ما به وجود آورده اند.

وی افزود: قطعنامه اخیر 1929 که دارای چند بند است به خاطر این است که ما تسلیم آنها شویم و آنها اصل استقلال ما را نشانه رفته اند و مقاومت ما مقاومت استقلال و اراده است.

نماینده مردم لنجان با بیان اینکه تیم های هسته ای در دولت های گذشته و فعلی با اشاره به استراتژی نظام مواضع مختلفی داشتند، گفت: در موضوع هسته ای بحث اراده ملت ایران است و ملت ایران برروی اراده خود ایستاده است.

وی بااشاره به مشکلات مسکن مهر فولادشهر گفت: در تقاهم سه جانبه قرار شد وزارت راه و شهرسازی، پیمانکاران و تعاونی ها و نیز استانداری هزینه هایی را برای تامین زیر ساخت های آنجا فراهم کنند اما استانداری تاکنون هیچ هزینه ای را پرداخت نکرده است.

وی افزود: با توافق صورت گرفته مقرر شد هر 12 مدرسه توسط وزارت راه و شهرسازی تکمیل شود.

منصوری با اشاره به مشکل اشتغال در شهرستان لنجان گفت: باید در این زمینه فکری شود چرا که با توجه به مشکل بیکاری در شهرستان و افزوده شدن به جمعیت این مسئله در آینده حادتر خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به مشکل مالیات مسکن مهر و بیمه در مسکن مهر فولاد شهر و سایر شهرهای استان اصفهان گفت: این مشکل تنها در استان اصفهان وجود دارد که مسوولان باید برای آن چاره اندیشی کنند.

نماینده مردم لنجان همچنین از نهادهای مسوول خواست برای کنترل آلایندگی صنایع آلاینده شهرستان نظارت بیشتری نمایند.

منصوری با اشاره به مشکل حریم وبستر رودخانه زاینده رود و مسائلی که در راه توسعه گردشگری با توجه به کوهستانی بودن منطقه باغبهادران ایجاد کرده است از معاون استاندار اصفهان درخواست پیگیری مسئله را کرد.

شهرستان لنجان با 245 هزار نفر جمعیت، 2 بخش و 9 شهر در 35 کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد.

01/03/93

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:
ثبت وقف 70 میلیارد ریالی در شهرستان لنجان برای ساخت خانه سالمندان
همه مسئولان و خادمان اوقاف باید با مدیریت جهادی برای ترویج فرهنگ وقف و تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی کشور تلاش کنند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به اینکه در سال گذشته یکصد مورد وقف به ارزش ۳۰۰ میلیارد ریال در این استان به ثبت رسیده است گفت: در سال جدید ۱۵ وقف جدید در استان اصفهان به ثبت رسیده که مهم‌ترین آن در شهر لنجان برای ساخت خانه سالمندان به ارزش ۷۰ میلیارد ریال بوده است.
به گزارش ایلنا؛ حجت الاسلام رضا صادقی اظهار داشت: در زمانی نیاز جامعه ساخت کاروانسرا، حمام، آب‌انبار و مراکز بهداشتی بود و اکنون نیاز جامعه در مسیر انرژی هسته‌ای، خرید کتب علوم دینی، کمک به نخبگان و زوج‌های جوان و خیرات و مبرات مشاهده می‌شود و با این نیت گام در مسیر می‌گذارند.
صادقی در مورد جایگاه وقف استان اصفهان در کشور عنوان کرد: در سال‌های گذشته استان‌های شیراز و خراسان رضوی در این عرصه پیشتاز بودند و اصفهان در رتبه سوم قرار داشت که در سال‌های اخیر شاهد رشد موقوفات و جایگاه استان اصفهان در حوزه وقف هستیم.
وی درمورد رتبه کاشان در استان اصفهان افزود: شهرستان کاشان بعد از شهر اصفهان رتبه دوم را در استان از نظر وقف به خود اختصاص داده است.
صادقی با اشاره به نامگذاری سال ۹۳ به نام اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی بیان داشت: در سال جاری تحول اقتصادی در باب موقوفات و تحویل فرهنگی در بقاع متبرکه و سطح جامعه و اماکن مذهبی مدنظر این اداره است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اذعان داشت: از عالیترین مسئولان اوقاف و امور خیریه تا خادمین اماکن متبرکه و هیئت امنای مساجد موظف هستند تا با مدیریت جهادی در راستای منویات رهبری در ترویج فرهنگ وقف و تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی کشور تلاش داشته باشند.

 

 

 

 

93/02/27

مهندس جمالی شهردار زرین شهر ، بیست و هفتم اردیبهشت ، روز ارتباطات و روابط عمومی ها را تبریک گفت.


 

 شهردار زرین شهر با اشاره با اینکه امروزه  ارتباطات‌ به‌ ویژه‌ از جنس‌ الکترونیکی‌ آن‌ به‌ بخش‌ لاینفکی‌ از زندگی‌ روزمره‌ ما در حوزه‌های‌ مختلف‌ تبدیل‌ شده‌ است اظهار داشت ‌این‌ که‌ مردم‌ بتوانند هر روز صبح‌ از اهم‌ اخبار دنیا که‌ با نگاه‌های‌ متفاوت‌ از سراسر جهان‌ منتشر می‌گردد با کمترین‌ هزینه‌ و صرف‌ وقت‌ آگاه‌ شوند و همچنین بتوانند افکار و ایده های خود را به‌ راحتی‌ و با کمترین‌ هزینه‌ به‌ گوش‌ جهانیان‌ برسانند مدیون‌ وجود ارتباطات‌ خصوصا از نوع‌ الکترونیکی‌ آن‌ است‌.

 جمالی با تاکید بر اینکه ارتباطات علاوه بر اینکه‌ قادر است‌ مشارکت‌ بیشتر آحاد جامعه‌ را در ساختن‌ کشور و کمک‌ به‌ دولت‌ها در برطرف‌ کردن‌ عیوب‌ و یا اتخاذ بهترین‌ تصمیم‌ها کمک کند ، می‌تواند خرد جمعی‌ و مشارکت‌ گروهی‌ را به‌ ارمغان‌ بیاورد. کما این‌ که‌ در بسیاری‌ از حکومت‌های‌ مبتنی‌ بر مردم‌ چنین‌ چیزی‌ محقق‌ شده‌ است‌ و از مواهب‌ آن‌ همه‌ برخوردار گردیده‌اند.

شهردار زرین شهر با اشاره به اینکه هر سازمان و سیستمی که با افکار عمومی سروکار دارد ، نیازمند ایجاد ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی است ، بر اهمیت وجود روابط عمومی در سازمانها تاکید کرد و افزود بیش از ۱۰۰ سال است که از تشکیل نخستین واحد روابط عمومی در دنیا می گذرد و در طول این مدت روابط عمومی در کشورهای پیشرفته و توسعه یافته تحولات فراوان در وظایف و کارکردها پیدا کرده اند.

وی یکی از علل مهم تحول در وظایف و کارکردهای روابط عمومی ها را احساس نیاز شرکت ها، سازمانها و کارخانه ها به واحدهای روابط عمومی دانست و تاکید کرد این واحدها وظیفه مهمی در ارتقای جایگاه سازمانی در نزد افکار عمومی، مقبولیت عمومی دستگاه، همراهی کارکنان با برنامه های سازمان و زمینه سازی افزایش فروش کالاها و خدمات را برعهده دارند.

 جمالی در پایان اظهار داشت ، نامگذاری ۲۷ اردیبهشت‌ماه به نام روز ارتباطات و روابط عمومی ها، بهانه‌ای است تا نقش و جایگاه این هنرو فن را به عنوان هنرهشتم یادآورشویم ودستاوردهای تلاشگران خانواده بزرگ ارتباطات را ارج نهیم.

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن این روز بزرگ آرزوی توفیق روزافزون در پناه خداوند منان را برای تلاشگران حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی دارمبه مناسبت ایام نورانی ماه مبارک رجب،امام جمعه زرین شهر به همراه شهردارواعضای شورای اسلامی شهر چمگردان در خانواده شهید اکبرزارعی حضوریافتند.


دراین دیدار حجة الاسلام باقریان امام جمعه زرین شهر ،مهندس ناظم الرعایا شهردارچمگردان واعضای شورای اسلامی شهر چمگردان به مناسبت حلول ماه رجب  و ولادت حضرت علی (ع) درخانواده شهید اکبرزارعی حضوریافتند

ازخانواده وی دیدن کردند. دراین دیدار امام جمعه زرین شهر ضمن تبریک  فرارسیدن اعیاد رجب وروزپدر،اظهارداشتند درسالی که به نام اقتصاد وفرهنگ باعزم ملی ومدیریت جهادی نامیده شده است خدمت عزیزانی برسیم که عمری را برای اسلام خدمت کردند وعزیزانی را نیز دراین راه تقدیم کرده اند ما آمده ایم تا هم کسب فیض کنیم تاهم التماس دعا بگوییم تاماهم دراین مسیر ثابت قدم بمانیم. اگر مقام معظم رهبری می فرمایند زنده نگه داشتن یادوخاطره شهیدان کمتر ازشهادت نیست به خاطر این است که شهادت محتوایی داردکه همیشه جامعه به آن نیاز دارد شهادت یک گذشت وفداکاری است وگذشتن ازخود وعلایقهای خود ورسیدن به قرب الهی است ،شهادت سرافرازی ابدی است  حجة الاسلام باقریان درپایان ازهمراهی شهردارواعضای شورای اسلامی وستاد برگزاری نمازجمعه که وی رادراین دیدارهمراهی نمودند تشکروقدردانی نمود وبرایشان آرزوی موفقیت و سرافرازی درجهت خدمت رسانی ازدرگاه خداوند متعال خواستارشد. درادامه  ناظم الرعایا شهردارچمگردان نیز ضمن تبریک حلول ماه رجب به خانواده شهید وحاضرین درجلسه از امام جمعه زرین شهر وستادبرگزاری نمازجمعه وامامت جماعت جهت حضور درخانواده شهید اکبر زارعی تشکر نمودند شهردارچمگردان خاطرنشان کردند ما نیز به رسم ادب وگرامی داشت یادوخاطره دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس ،دیدارازخانواده معزز شهداء رادربرنامه های خودقرارداده است.که طی برنامه ریزی انجام شده به صورت هفتگی به اتفاق اعضای شورای اسلامی شهردرخانواده یکی ازشهدا به ترتیب شهادت حضورپیدا می کنیم واز خانواده آنان کسب فیض می نماییم .پس ازاین برنامه باحضور حجة الاسلام باقریان امام جمعه زرین شهر وشهردارواعضای شورای اسلامی شهر جهت اقامه نماز درمسجد حضرت سجاد (ع) حضوریافته ودرادامه امام جمعه به ایراد سخن پرداختند درپایان نیز جلسه پرسش وپاسخ باحضورنمازگزاران برگزارگردید

93/02/21
رونمایی از کتبه های ضریح مطهر امامین جوادین علیه السلام در شهرستان لنجان

توسط ستاد عتبات عالیات لنجان از کتبه های ضریح مطهر امامین جوادین علیه السلام باحضور سراسر شوق وشور مردم شهرومقامات استانی وشهرستانی در مصلی بزرگ زرین شهر رونمایی گردید . مهندس سجاد فرماندار شهرستان با اشاره به اهمیت حرم مطهرائمه معصومین علیما السلام در میان مسلمانان بویژه شعیان هرگونه همکاری واقدام در خصوص بازسازی عتبات عا لیات وحرم مطهر ائمه معصومین را جزء ذ خیره دینا وآ خرت بر شمرد وبر همکاری ومشا رکت هر چه بیشتر مردم شریف لنجان وادارات وارگانها تاکید کرد.وبعدجهت رویت دوستاران اهل بیت دركلیه شهرهاوروستاهای شهرستان رونمای گردید... 

 

93/02/15

مراسم تودیع و تکریم افشین انصاری و معارفه جهانبخش کیانپور برگزار شد.


آئین مراسم تکریم و تودیع آقای افشین انصاری رئیس اسبق و معارفه آقای جهانبخش کیانپور رئیس جدید اداره مخابرات شهرستان لنجان با حضور سجاد فرماندار شهرستان ، کشایی مدیر کل مخابرات استان اصفهان و تعدادی از مسوولین عالی شهرستان در محل اداره مخابرات برگزار گردید. فرماندار در این مراسم با بیان ویژگی های یک مدیر موفق و کارآمد از منظر دین مبین اسلام و ائمه معصومین و مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی را توفیقی برای خدمت برشمردند و با توجه به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری خواستار تلاش جدی در توسعه زیر ساخت های مربوط به ارتباطات در سطح شهرستان از جمله اینترنت شدند.

93/01/25

بازدید سجاد فرماندارشهرستان لنجان از ایستگاهای پمپاژ آب8 روستا

 فرماندارشهرستان از 4 ایستگاه پمپاژ آب روستایی و خطوط انتقال آب روستاهای زمان آباد،کچوئیه بالا و کچوئیه پائین،هاردنگ

و محلات کله مسلمان و کله مسیح و بهجت آباد شهر زاینده رود و شهرک جدید پردیس بازدید و از نزدیک مسائل مربوط به انتقال آب را بررسی کردند .در این دیدار که نصوحی رئیس آبفار شهرستان فرمانداررا همراهی می کرد توضیحاتی در خصوص مشکلات موجود و ضرورت اصلاح لوله انتقال آب و ارتقای قطر آن از 150 میلی متر به 200 میلی متر و نیاز به تخصیص اعتبارات لازم ارائه دادند . در پایان این بازدید مهندس سجاد ضمن ارائه رهنمود لازم ، از پیگیری موضوع و ضرورت کمک مسئولان استان مطالبی رابیان نمودند.

93/01/10

 سجاد فرماندار شهرستان لنجان در مصاحبه با خبرنگار دفتر خبری صدا و سیمای شهرستان لنجان با ارائه گزارشی از عملکرد ستاد مرکزی خدمات سفر شهرستان لنجان

 

و برگزاری 2 جلسه هماهنگی با 38 مصوبه کاربردی، از تشکیل بیش از 14 ستاد فرعی خدمات سفر در شهرهای شهرستان و بخش های مرکزی و باغبهادران و آموزش و پرورش زرین شهر و باغبهادران و تشکیل 8 کمیته تحت عنوان : هدایت و اسکان ، امداد و نجات ، حفاظت و امنیتی انتظامی ، بهداشت و سلامت ، حمل و نقل ، فرهنگ و اطلاع رسانی ، هماهنگی نظارت بازرسی ، و کمیته ارزیابی و پیش بینی محل های اسکان موقت در تعدادی از مدارس و پارک های شهرستان، خانه معلم خبر داد . وی در ادامه با اشاره به جاذبه های متعدد گردشگری در منطقه لنجان از جمله محل های گردشگری : زرین شهر (پارک ساحلی ، پارک لاله ، پارک های شهری و بناهای تاریخی) فولادشهر ( پارک شهری ، پارک کوهستانی ، شهر بازی) ورنامخواست ( امامزاده ، پارک شهری و پارک کودک و حاشیه رودخانه) سده لنجان ( پارک ساحلی ، پارک کوهستان ، حاشیه رودخانه) چمگردان ( پارک ساحلی ، پارک داخل شهر ، پارک بانوان ، موزه ، پارک کوهستان ، حاشیه رودخانه) زاینده رود ( امامزاده ، پارک های ساحلی و قایقرانی ، حاشیه رودخانه) باغشاد ( باغها و حاشیه رودخانه ، کوهستان مفرح) باغبهادران ( امامزاده ، پارک ساحلی ، بناهای تاریخی ، پارک کوهستان ، باغها و حاشیه رودخانه ، ویلا های اجاره ای) چرمهین ( آبشار و پارک کوهستانی شاه لولاک ، پارک شهری ، بناهای تاریخی ، مناظر کوهستانی مفرح) روستاهای بخش مرکزی ( باغها و مناظر طبیعی و کوهستانی ، امامزاده ها ، چشمه بک بک و تنگ بیدکان ، حاشیه رودخانه ، پارک های روستایی ، حاشیه رودخانه) روستاهای بخش باغبادران ( امامزاده هاردنگ ، مناظر طبیعی و کوهستانی ، باغها و حاشیه رودخانه ، پارک های روستایی ، امامزاده ها ، بناهای تاریخی) تعداد مسافرین ورودی به شهرستان از یکم تا نهم فروردین نود و سه را 5186132 نفر ، تعداد مسافرین اقامت کننده را 20010 نفر و تعداد بازدید از محوطه های گردشگری را 102400 نفر اعلام کردند . وی در ادامه بازرسی ، سرکش و ارزیابی از ستادهای فرعی و محل های اسکان و ایستگاهای راهنمایی مسافرین نوروزی را از جمله برنامه های کمیته ارزیابی ستاد مرکزی خدمات سفر شهرستان لنجان بر شمرد .
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
buy viagra las vegas
دوشنبه 22 مرداد 1397 11:02 ب.ظ
what does 100mg viagra look like
viagra sale galway
buy best viagra
generic viagra 100mg
جمعه 15 تیر 1397 01:56 ب.ظ
prescriptions online
generic viagra 100mg
canada pharmacy online
chocolate
یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 07:08 ب.ظ
It's perfect time to make some plans for the future and it's time to be happy.
I have read this post and if I could I want to suggest you few interesting things or tips.
Perhaps you could write next articles referring to this article.
I want to read more things about it!
choc
جمعه 14 اردیبهشت 1397 09:01 ق.ظ
Awesome article.
feet issues
شنبه 18 شهریور 1396 02:16 ب.ظ
Hi outstanding website! Does running a blog such as this take a
large amount of work? I've virtually no knowledge of programming but I was hoping to start my own blog in the near future.
Anyway, if you have any ideas or techniques for new blog owners please share.
I know this is off subject but I simply had to ask. Thanks!
How do you treat a sore Achilles tendon?
دوشنبه 16 مرداد 1396 10:55 ق.ظ
Wonderful post! We will be linking to this great article
on our site. Keep up the great writing.
How much can you grow from stretching?
دوشنبه 16 مرداد 1396 04:39 ق.ظ
Hi, its fastidious paragraph regarding media print, we all
be familiar with media is a enormous source of data.
How do you stretch your Achilles?
شنبه 14 مرداد 1396 05:01 ق.ظ
Excellent blog here! Also your web site loads up fast!
What web host are you using? Can I get your affiliate link to your host?
I wish my website loaded up as quickly as yours lol
Can you stretch to get taller?
جمعه 6 مرداد 1396 10:16 ب.ظ
I just like the valuable information you supply to your articles.

I'll bookmark your weblog and check again right here frequently.
I am slightly certain I will learn many new stuff right
here! Good luck for the next!
Kory1979
شنبه 31 تیر 1396 06:27 ق.ظ
Hello blogger, do you monetize your site ? There is easy way to earn decent money every day, just search on youtube :
How to earn $25/hour selling articles
What do you do for Achilles tendonitis?
یکشنبه 25 تیر 1396 02:53 ق.ظ
I'm not sure where you're getting your information, but good topic.
I needs to spend some time learning much more or understanding more.
Thanks for fantastic info I was looking for this info
for my mission.
foot pain every morning
سه شنبه 13 تیر 1396 05:16 ق.ظ
Since the admin of this web page is working, no uncertainty very rapidly it will be well-known, due
to its feature contents.
http://marcenecalvetti.jimdo.com/2015/09/23/what-can-cause-heel-spur/
شنبه 3 تیر 1396 04:53 ب.ظ
My brother suggested I may like this website. He used to be
totally right. This put up truly made my day. You cann't
imagine simply how so much time I had spent for this info!

Thank you!
lawandalombardo.jimdo.com
دوشنبه 1 خرداد 1396 03:26 ب.ظ
I'm extremely impressed with your writing abilities as neatly as with the structure in your weblog.
Is this a paid theme or did you modify it yourself? Anyway keep up the
excellent high quality writing, it's uncommon to
look a great blog like this one today..
http://painfreeheels.wordpress.com
یکشنبه 31 اردیبهشت 1396 08:12 ب.ظ
Great info. Lucky me I recently found your website by accident (stumbleupon).
I've bookmarked it for later!
Nannie
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 10:21 ق.ظ
I take pleasure in, result in I found exactly what I used to
be looking for. You have ended my four day lengthy hunt!
God Bless you man. Have a great day. Bye
Kellee
جمعه 22 اردیبهشت 1396 12:03 ب.ظ
We are a group of volunteers and opening a new scheme in our community.
Your website offered us with valuable info to work on. You've done a
formidable job and our entire community will be grateful to
you.
manicure
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396 07:06 ق.ظ
Hi there, I desire to subscribe for this web site to get most up-to-date updates, therefore where can i do it please help.
BHW
جمعه 25 فروردین 1396 07:38 ب.ظ
Hi there! I'm at work browsing your blog from my
new iphone 4! Just wanted to say I love reading through your blog and look forward to all your
posts! Keep up the fantastic work!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo